Wie is Co-valent

HET TEAM

Het team van Co-valent werkt op gedreven en betrokken manier aan de verwezenlijking van de missie. Bedrijven, werknemers, werkzoekenden, onderwijs en arbeidsmarktactoren kunnen bij onze ervaren medewerksters terecht voor informatie en ondersteuning :

Directeur

Mevr. Lieve Schellekens
TEL : +32 (0)2 238 99 24
GSM : 0478/74 86 41
lschellekens@co-valent.be

 Adviseur

Mevr. Dominique Boyen
TEL : +32 (0)2 238 98 89
GSM : 0471/09 75 99
dboyen@co-valent.be

 Adviseur

Mevr. Marijke Machiels
TEL : +32 (0)2 238 98 49
GSM : 0478/78 29 02
mmachiels@co-valent.be

 Adviseur

Mevr. Dilek Guler
TEL : +32 (0)2 238 99 26
GSM : 0476/29 52 46
dguler@co-valent.be

 Opleidingscoördinator

Mevr. Lindsay Dubois
TEL : +32 (0)2 238 97 36 
ldubois@co-valent.be    

 

 Opleidingscoördinator

Mevr. Tiffany Saey
TEL : +32 (0)2 238 99 24
tsaey@co-valent.be

 

BEHEERSCOMITE

Het beheerscomité van Co-valent is paritair samengesteld en bestaat uit een vertegenwoordiging van werknemersorganisaties voor arbeiders en bedienden (ABVV, ACLVB, ACV) en een vertegenwoordiging van werkgevers en de federatie van de sector (essenscia). De voorzitter van het beheerscomité is Koen Laenens, Directeur Sociaal Beleid bij essenscia.

PARTNERS

Om onze doelstellingen in de verschillende beleidsdomeinen waar te maken werkt Co-valent op federaal en regionaal niveau samen met verschillende partners:

  • Werknemersorganisaties
  • Werkgeversorganisaties
  • Sectororganisaties
  • Overheden
  • Belangenorganisaties rond kansengroepen
  • Andere sectorfondsen

Co-Valent

Loading

Veuillez patienter...